piątek, 25 grudnia 2015

Wesołych Świąt - rozdaję upominki :D

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia chciałabym życzyć wam wszystkiego najlepszego. Wspaniałych, spokojnych chwil wypełnionych szczęściem i radością. Pięknej choinki i szczodrego Świętego Mikołaja, nawet jeśli znajdujecie się na liście "nie aż tak grzecznych".
Cieszcie się, bawcie, przeżywajcie ten wspaniały świąteczny okres jak tylko chcecie i pragniecie. 

Nas żadne ramki i nakazy nie dotyczą, bo my spotykamy się w świecie fantazji i nadziei, i nic nas nie ogranicza. Przenieśmy to do naszej rzeczywistości. 
Niech Nowy Rok będzie piękniejszy, dłuższy i szczęśliwszy dla was, i niech wasze plany, marzenia i nadzieje spełnią się co do joty. 

*****

Dziękuję za wszystkie komentarze i życzenia. Wiele dla mnie znaczą. Nie zawsze są miłe, ale zawsze są przyjęte z poważaniem. Czytam każdy mail i opinię, kiedy tylko mam szansę. Nie zawsze mam możliwość odpowiedzieć na wszystkie wiadomości, chcę jednak żebyście wiedzieli, że nigdy moim zamierzeniem nie było zwodzić was czy bawić się z wami w obiecanki. Chciałabym spełnić wasze oczekiwania - dlatego też traktuję moje pisanie bardzo poważnie. Nie chcę robić tego na odczepnego. Chcę włożyć w każdy kawałek, w każde opowiadanie moją duszę i serce. Wierzę, że się rozwijam nawet kiedy nie piszę i nie czytam. Wracając do niektórych moich tekstów w myślach, widzę rzeczy które chciałabym zmienić, rzeczy których nie dostrzegałam wcześniej. Rozumiem rzeczy, które nie docierały do mnie jeszcze w zeszłym roku.
Więc nie, nie uważam, że marnuję wasz i swój czas. Dojrzewam i wierzę, że to przyniesie korzyść moim pracom. 
Jeśli poczekacie sami będziecie mieli szansę się przekonać. 
Jeśli nie, żal mi będzie was pożegnać, bo naprawdę bardzo was szanuję.

Wiem, że obiecałam wam coś na święta - dla mnie one trwają do Nowego Roku, więc wtorek i środę zarezerwowałam na pisanie dla was. Przekonamy się co z tego wyniknie ;)
A w między czasie mam dla niektórych z was coś, co zajmie was na chwilę :)

*****
Moje gwiazdkowe upominki przyznaję:

"Ile jest prawdy w prawdzie?":
- Akira
- Vii
- Kaczuch_A

"Pan pozna Panią... Pana":
- Matoko
- MoNoMu

"Poślizgiem pod choinkę":
- Linellin Rivelle-Nightray

Napiszcie do mnie na email: akfa.dreamland@gmail.com aby otrzymać swoją nagrodę.

Mam nadzieję, że moje ebooki was ucieszą i dają wam chwilę wytchnienia w codziennym zgiełku życia. 
Enjoy kochani ;)

7 komentarzy:

 1. Witaj
  Dziękuję za życzenia i tobie też życzę Pogodnych spokojnych i radosnych Świąt.
  Uwielbiam twoje ebooki i często do nich wracam po raz kolejny, i znów je czytam zakochując się na nowo w historii przez ciebie stworzonej. Masz we mnie stałą fankę która z niecierpliwością będzie czekać na następny twój tekst, rozdział choć słowo:). Wszystkiego najlepszego. Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego najlepszego, dla mnie najlepszym prezentem będzie jeśli będziesz pisać dalej. Chciałabym jeszcze poczytać o bohaterach z "Wzięty przez zaskoczenie." :-)
  Ale mogę tylko wzdychać.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kochana, jestem z Tobą od samego początku na blogerze i nie zamierzam odchodzić tylko dlatego, że braknie Ci czasu. Wiadomo, że rzeczywistość nie oszczędza i każdy ma swoje problemy, dlatego z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę Ci dużo zdrowia, więcej czasu na wzięcie oddechu i przede wszystkim szczęścia! Pamiętaj, że my jesteśmy tu dla Ciebie. I może zdarzy się, że ktoś odejdzie, ale pamiętaj, że wiele osób nadal w Ciebie wierzy i nadal cierpliwie czeka aż poukładasz swoje sprawy i znajdziesz nową siłę, energię i wenę do pisania. Bo, że wrócisz do nas to ja nie mam wątpliwości :D
  Kochana, ściskam Cię mocno i przesyłam świąteczne całuski!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję z całego serca moi kochani :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jupi! :D ściskam mocno:) Vii

  OdpowiedzUsuń
 6. Co prawda święta zbliżają się do końca, ale mam nadzieję, że jeszcze złapiesz chwilę wytchnienia, nabierzesz energii i zwalczysz wszelkie przeciwności. Jestem wprost wniebowzięta, nigdy nic nie wygrałam, a tutaj sprawiłaś mi niezwykle przyjemną niespodziankę. Jestem szczęśliwa ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Cieszę się, że nie porzuciłaś pisania i nadal myślisz o tym (swoich bohaterach, ich historiach) i o swoich czytelnikach :D To naprawdę napawa mnie optymizmem
  Bardzo cieszę się, że nie zostawiłaś nas tak bez słowa i że dajesz o sobie znać...martwiłabym się jeśli byś tak po prostu zniknęła.
  Może teraz już troszkę na to za późno, bo jest praktycznie po świętach, ale życzę Ci więcej chwil wytchnienia od codziennych problemów i trosk. Aby życie nadal sprawiało, że uśmiech będzie gościł na Twej twarzy! Wszystkiego co najlepsze, Kochana AkFa! :D

  OdpowiedzUsuń

I co sądzisz?