sobota, 24 maja 2014

Update :)

W moim życiu nastąpiła dość poważna zmiana, na którą się zdecydowałam po długich rozważaniach i przemyśleniach. Mianowicie postanowiłam o rozwodzie. 
To tyle w temacie. 
Jest to jednak wielki krok, jak mam nadzieję w lepszą przyszłość i dlatego uporządkowanie wszystkich spraw zajmie mi trochę czasu. Nie chcę jednak, abyście kochani się martwili, dlatego też ten post. 
Nie zamierzam przestać pisać ani publikować! 
Chcę jednak z wszystkim uporać się krok po kroku. Sprawy nabierają tempa, więc już za jakiś czas oczekujcie mojego powrotu w pełnej krasie i pełnej wigoru, i pomysłów, jak nigdy wcześniej.
Ściskam was wszystkich kochani i gorąco, gorąco pozdrawiam ♥

9 komentarzy:

 1. Rozwód...to poważny krok...
  Ale się nie martw jesteśmy z tobą i cię wspieramy !
  Z niecierpliwością czekam na twój powrót i życzę DUŻO szczęścia !!
  Trzymaj się ciepło i pamiętaj o nas <3

  OdpowiedzUsuń
 2. mam nadzieje że wszystko skończy się dobrze, życzę dużo szczęścia

  OdpowiedzUsuń
 3. Wielka fanka24 maja 2014 22:16

  Jeju nie wiem co powiedzieć. Mam nadzieję tylko, że przemyślałaś to i jesteś pewna swej decyzji. Życzę Ci wszystkiego dobrego i by ta decyzja sprawiła Ci tylko same dobre rzeczy. Trzymamy kciuki i jesteśmy z Tobą. Oczywiście o nas się nie martw. My Cię nie opuścimy i czekamy na kolejne wieści od Ciebie.
  Podziwiam, pozdrawiam i całuję :*
  Iza

  OdpowiedzUsuń
 4. wspieram Cię Kochana :) będzie dobrze. dasz sobie radę i nie opuscimy Cie w tym trudnym czasie :*
  zalatw spokojnie swoje sprawy i wróć wtedy do nas :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszyscy jesteśmy z tobą. Rozwód to poważna sprawa, ale jeśli jesteś pewna, nie ma po co się wahać. Po co masz być nieszczęśliwa zmuszając się do miłości, która przeminęła? Przytulam gorąco i mam nadzieję, że szybciutko ponownie zapłoniesz pełnią życia. Życzę weny i szczęścia. Pamiętaj, że będziemy tu na ciebie czekać :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Życzę Ci dużo siły. Przetrwaj ten trudny okres i wyjdź z niego z silniejsza i mądrzejsza. A potem wróć do nas pełna energii i pomysłów, bo wszyscy czekamy na Twoje historie :D
  Alys

  OdpowiedzUsuń
 7. Kochana! Trzymaj się, na pewno dasz sobie radę. Rozwód to poważna decyzja, aż nie wiem, co powiedzieć. Sama wiesz najlepiej, co jest dla ciebie najlepsze i mam nadzieję, że to jest właśnie ten najlepszy krok. My wszyscy na ciebie czekamy i trzymamy kciuki za ciebie i twoje szczęście.
  Pozdrawiam cieplutko, Sue

  OdpowiedzUsuń
 8. Oj, zaskoczyłaś mnie naprawdę bardzo mocno i tym wpisem i tą decyzją... Nie mam pojęcia czemu tak nagle zdecydowałaś się na rozwód, zwłaszcza że sądziłam, że żyjesz w szczęśliwym małżeństwie. No, ale... pozory mylą. Pamiętaj - zawsze możesz liczyć na moje wsparcie, kochana :)
  Lexi ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Myślę, że taka decyzja musi być bardzo trudna do podjęcia, ale sądzę, że jest w jakiś sposób uzasadniona. I cieszę się, że starasz się zrobić wszystko, aby mieć możliwość dalej wieść szczęśliwe życie. Mam nadzieję, że wszystko idzie po Twojej myśli i tym bardziej, że wszystko jest w porządku :)
  Pamiętaj, że zawsze możesz na liczyć na wsparcie z naszej strony, bo przecież przez ten czas zdążyliśmy się już do Ciebie przywiązać.
  Dla mnie jesteś wzorem i autorytetem :D
  Życzę, żeby wszystko Ci się ułożyło i mimo wszelkich przeciwności, abyś odnalazła swoje szczęście, bo jestem pewna, że należy Ci się bardziej niż komukolwiek innemu
  Powodzenia Kochana ♡♥♡
  ~Desire

  OdpowiedzUsuń

I co sądzisz?