niedziela, 14 kwietnia 2013

Konkurs

Moi kochani!

Jest trzeci rozdział 
Wziętego przez zaskoczenie 
cieszycie się? :P 


A po za tym ogłaszam KONKURS!


DO WYGRANIA BĘDZIE
MOJA DRUKOWANA KSIĄŻKA 
- I miejsce

Ile jest prawdy w prawdzie?

z autografem na życzenie.

 

http://akfa-dreamlandpress.blogspot.co.uk/p/moje-ebooki-ile-jest-prawdy-w-prawdzie.html 

Aby wziąć w nim udział wystarczy wymyślić dla mnie jak najciekawszy sposób na rozreklamowanie moich ebooków i ksiażek. 
Spośród biorących udział wylosuję również 
II miejsce - ebook "Ile jest prawdy w prawdzie?"
III miejsce - ebook "Pan pozna Panią... Pana" 

Czas zgłaszania propozycji i pomysłów w komentarzach to trzy tygodnie, kiedy to ukaże się kolejny rozdział 
Wziętego przez zaskoczenie.

Zapraszam i powodzenia!
   
  

9 komentarzy:

 1. Pomysł nr 1
  Kiedyś (bardzo dawno temu) wpadła mi w ręce broszurka kilku stronicowa, wydana w formie mini książeczki. Zawierała ona w sobie ok 10-15 stronicowe fragmenty powieści jednego z łódzko - warszawskich pisarzy. Format broszurki był A6. A okładka była dokładnie taka sama jak w oryginalnych książkach.
  Oczywiście znajdowała się również mała nota o autorze.
  Broszurki były rozłożone w zakładach fryzjerskich, przychodniach i innym miejscach gdzie przewija się dużo ludzi.
  Takie broszurki można zrobić samemu. A człowiek czytając mały fragment łaknie więcej, więc poświęci trochę czasu i grosza na poszukaniu w sieci/wypad do księgarni i zakup.

  Pomysł nr2
  Media. Radia studenckie są chętniejsze do reklam niż komercyjne stacje.
  Przykład Radio Żak w Łodzi, gdzie prowadzona jest audycja stowarzyszenia Fabryki Równości. Myślę, że współpraca z Fabryką była by dość owocna bo dość mocno zależy im na propagowaniu kultury LGBT.

  OdpowiedzUsuń
 2. ja ponadto proponuje reklame w autobusach miejsckich. coś wpada w oko i dlatego, ze rozpoznane to chce się czytać:-p

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam:)
  Mój pomysł na reklamę:
  Wydaje mi się, ze literaturę m/m najczęściej czytają młode osoby, głównie kobiety. W związku z tym reklamę trzeba zamieścić w miejscach do których takie osoby chodzą. Takimi miejscami są kawiarnie i kluby, a najlepszą reklamą w nich jest nadruk na podkładkach pod napoje. Niby małe i niepozorne, ale każdy ma je w rękach, podczas picia są one obracane, oglądane, a napisy czytane. A jeśli są ładne, albo porządnie zrobione, często są zabierane do domu:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj :D
  Mój pomysł na reklamę:
  Mogłabyś rozpocząć współpracę z organizacjami promującymi LGBT oraz homoseksualizm jako coś normalnego. Myślę, że Twoje książki świetnie pokazują, że bycie gejem i kochanie mężczyzny jest czymś zupełnie naturalnym. Ponadto odzwierciedlają, że gej może kochać prawdziwie i trwale. Łamią one znane i powszechne stereotypy,- geja jako chłopaka, który chce tylko zaliczać.
  Istnieje również możliwość reklamy na FB. Za stosunkowo niewielką kwotę można przez miesiąc reklamować wszystko co się zechce. Przez miesiąc na stronach głównych u każdego pokazywałaby się Twoja reklama. Myślę, że jeśli był by tam ciekawy fragment zaostrzył by on apetyt i ludzie chętnie sięgnęliby po Twoje książki i e-booki.
  Pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wybacz, zapomniałam:
   Mogłabyś również zamieścić reklamę w gazetach dla homoseksualistów. Myślę, że z chęciom przeczytali by Twoje dzieła :D

   Usuń
  2. Myślę, że dobrze było by rozpocząć współpracę z wydawnictwem promującym kulturę LGBT. Oni mogliby dołączać do książek krótkie ulotki o Twoich utworach. Takie wydawnictwa mają zapewne stałych i pewnych klientów, którzy uwielbiają taką tematykę. Może to by pomogło.
   Jeśli przypomnę sobie jeszcze jakiś pomysł na rozpowszechnienie Twoich ksiązek i e-booków to napiszę :D

   Usuń
 5. Witam :)
  Myślę, że najlepiej by było zacząć reklamować twoje e-booki za pośrednictwem różnego rodzaju serwisów internetowych które wspierają środowisko LGBT. Możesz także nawiązać współpracę z wydawnictwem The Cold Desire.
  Warto by było także zastanowić się nad współpracą z innymi autorkami które piszą, mogłybyście promować siebie nawzajem poprzez różnego rodzaju banery zamieszczane na blogach.
  Można też spróbować reklamy w różnego rodzaju czasopismach LGBT które mogłyby zamieścić reklamę twoich e-booków np po wewnętrznej stronie okładki lub w książkach o podobnej tematyce co twoje e-booki np na końcu książek.
  Jeśli coś jeszcze przyjdzie mi do głowy napiszę :D
  Jeśli któryś z wyżej wymienionych pomysłów już padł bardzo przepraszam :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Koperta z pieczątką ZUS, PIS i USC.

  Z głębin R'lyeh macha do Was macką sam Wyelki Cthulhu! Z przyczyn technicznych, a ode mnie niezależnych (te paskudne gwiazdy, tfu, tfu!!!) ja sam nie mogę Was zje... zmackać, ale oto głoszę rozwiązanie wszystkich problemów! Ocenialnia Pomackamy, prowadzona przez moich zaufanych Przedwiecznych!

  Ocenialnia pomackamy.blogspot.com zaprasza każdego spragnionego porządnej, wyczerpującej oceny!

  OdpowiedzUsuń
 7. Na początek napiszę, że czytam Twojego bloga od dawna, lecz czynie to na telefonie i ciężko mi cokolwiek skomentować. Wiedz po prostu, że jesteś przykładem i inspiracją dla innych autorek, a przy najmniej dla mnie.
  Teraz, co do konkursu... Na konwentach jest wiele osób, które uwielbiają tematykę yaoi, a raczej ogólnie gejowską. Tam najłatwiej się rozeklamować. Mogłabyś za pośrednictwem kogoś mieć tam swoje stoisko. Tak samo są główne strony z literaturą homoseksualną, którą można zakupić. Ja tam osobiście odkryłam takie książki jak "Siedem szklanek" i "Gej w wielkim mieście". Tam też byś mogła dać swoje dzieła, bo według mnie byłyby tam jednym z tych o wysokim poziomie. Reszta już zostaje w rękach czytelniczek, bo jeśli im się Twoja książka spodoba, to na pewno polecą ją innym znajomym. Sama jestem takim przypadkiem.
  Pozdrawiam i życzę dużo weny :)

  OdpowiedzUsuń

I co sądzisz?