piątek, 5 kwietnia 2013

Cytat tygodnia...Jestem dziś w trochę nostalgicznym nastroju, więc przytoczę cytat, który sprawił, że zaczęłam pisać. Miał on wielkie znaczenie dla mnie przy podejmowaniu decyzji
Nie żałuję swojego wyboru, a wręcz jestem bardzo szczęśliwa, że miałam odwagę podjąć się spełniania swoich marzeń. Inaczej chyba nigdy nie byłabym w pełni spełniona i szczęśliwa. Przede wszystkim jednak najbardziej cieszę się, że wzięłam swoje marzenia w dłonie na tyle wcześnie w swoim życiu, że mogę nacieszyć się owocami mojej pracy.


Nie bój się wielkiego kroku - nie pokonasz przepaści dwoma małymi.

5 komentarzy:

 1. Mój cytat to: "Człowiek zaw­sze po­zos­ta­je sobą, to się nie zmienia. Lecz on sam zmienia się nieus­tannie i nic na to nie poradzi."- Neil Gaiman.
  Co do twojego cytatu to muszę Ci powiedzieć, że jest na prawdę piękny i bardzo prawdziwy. Sama często motywowałam się do działania właśnie nim. Dziękuję, że mi o nim przypomniałaś.
  Chciałam się jeszcze zapytać kiedy przedstawisz nam bohaterów "Mówisz i masz"?
  Pozdrawiam! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze A prospos "mówisz i masz", czy będzie ono publikowane na tutaj blogu?

   Usuń
  2. Piękny cytat i bardzo życiowy.

   A moich panów właśnie przestawiłam w nowym poście :)

   Usuń
 2. "Nigdy, nie pozwól by strach przed działaniem wykluczył Cię z gry" Jeśli mowa, o cytatach napędzających do działania ;)

  „Tylko głupiec, wpada w gniew - kamień spada, bo jest ciężki.
  Kiedy wreszcie przestane być dzieckiem i nauczę się dawać ludziom ze swej duszy tylko tyle, ile należy im się za ich pieniądze.
  I pokaże im, iż serce moje jest o tysiąc mil od ich buty i dumy, a dusza moja przebywa w sferze zbyt wysokiej by mogły je dosięgnąć drobne oznaki wzgardy lub łaski” - To natomiast, cytat do którego wciąż próbuje dorosnąć, bo zrozumieć to czasem nie wszystko ;) Pozdrawiam Nonna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zrozumienie tak ważnej myśli jest często tylko początkiem. Dorośnięcie do tego, aby umieć się kierować taką myślą jest niezmierne trudne. Uważam jednak, że to jest dobry początek i najistotniejsze to podążać we właściwym kierunku.
   Pozdrawiam cieplutko
   AkFa

   Usuń

I co sądzisz?