niedziela, 30 marca 2014

Kochani

Moi mili, bardzo przepraszam za opóźnienia w publikowaniu opowiadań, ale praca i dom pochłaniają cały mój czas ostatnio. Mam urwanie głowy tak, że nie wiem w co ręce włożyć najpierw. Próbuję znaleźć jakieś rozwiązanie, bo jestem bardzo nieszczęśliwa ze sytuacją jaka obecnie mam miejsce. Chcę i muszę pisać, a co za tym idzie, muszę znaleźć na to czas. Pracuję nad jakimś rozsądnym grafikiem dla moich wszystkich obowiązków i mam nadzieję, że już wkrótce uda mi się rozplanować wszystko, tak aby każdy był usatysfakcjonowany. Dziękuję za waszą obecność i wsparcie. Pozdrawiam was wszystkich gorąco i mocno ściskam. 
Cierpliwości kochani!

6 komentarzy:

 1. Mam nadzieję, że wszystko się jakoś rozwiąże dobrze dla Ciebie :) Czekam na rozdział niecierpliwie :) :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie opuszcze bloga bez wzgledu na wszystko. Na dobry poczatek sobie wszystko poukladaj, a potem wroc do nas. Bede czekac niecierpliwie :)
  Trzymam za Ciebie kciuki ^^ <3
  ~Fluffery

  OdpowiedzUsuń
 3. Każdy ma swoje życie i swoje obowiązki. A Ty przynajmniej nie obiecujesz, że na pewno dodasz coś w konkretny dzień. Jak dodasz, to dodasz i sprawisz nam tym radość :D My czekamy, a Ty zorganizuj się spokojnie. Dużo weny życzę :)
  Alys

  OdpowiedzUsuń
 4. cożemisiewidzi ... że moje drugie imię to cierpliwość... nieeee, raczej trzecie... lub czwarte... ta na pewno czwarta, zaraz po ironia i sarkazm :):P
  no ale co tam niech będzie moja strata.... noo poczekam nooo

  Lalalulu;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam nadzieję, że sobie wszytko tak poukładasz, że będziesz mogła mieć czas na wszystko i na pisanie również, bo wiem jak bardzo to kochasz i jak jest ciężko, gdy nie możesz tego robić.
  Powodzenia. ^^

  OdpowiedzUsuń
 6. Dom i rodzina są najważniejsze lecz pasja również <3
  mam nadzieję że wszystko sobie poukładasz i wrócisz do pisania XD
  życzę powodzenia i dużo czasu :-D

  OdpowiedzUsuń

I co sądzisz?