czwartek, 28 lutego 2013

Kampania "Rodzice, odważcie się mówić"

Jestem, jestem, nie zaginęłam w akcji...
ale pracowałam bardzo ciężko!

Najpierw chciałabym napisać o Kampani KPH
"Rodzice, odważcie się mówić"

na facebooku jest szeroko reklamowana, a rusza od 1 marca. 
Uważam, że to świetny pomysł. Może nie idealny i wymaga dopracowania, ale myślę, że to dobry krok we właściwym kierunku.
Polecam wam bardzo serdecznie. 

Mam nadzieję, że ta kampania pomoże nie tylko dzieciom, które wahają się przed coming outem i będą wreszcie mogły zrozumieć, czego tak naprawdę mają prawo wymagać od swoich rodziców, ale  również pomoże rodzicom, którzy już nie będą wahać się wspierać swoje dzieci.     
Aby, dowiedzieć się więcej znajdź na facebooku, Gender Expert, Get More Social. Kampania Przeciw Homofobii oraz Miłość nie wyklucza. Nie zapomnij również znaleźć mnie :D
 https://www.facebook.com/AkFa.draemland


A po za tym, piszę, piszę i piszę. Zagubiony pamiętnik i związaną z nią powieść (bo nagle bardzo się rozrosła)
 Wzięty przez zaskoczenie.
Ale o tym już w następnym poście :D 

Pozdrawiam cieplutko

4 komentarze:

 1. Brak mi czegoś jak długo nie piszesz. Twoje opowiadania są jedne z nielicznych, które uwielbiam czytać. Z wielką niecierpliwością czekam na "Zagubiony pamiętnik" , "Wzięty przez zaskoczenie " no i oczywiście "Asymetria dusz"
  Ten filmik widziałam już dzisiaj i powiem szczerze że jestem jak najbardziej za. Akcja wydaje się ciekawa. Może to coś trochę zmieni w naszym społeczeństwie ale nie jestem aż tak mocno do tego przekonana. Choć od Luany wiem, że można się zmienić więc liczę na to iż pomoże choć trochę zmienić świadomość społeczeństwa.
  Pozdrawiam Renata

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej,
   ja też uważam, że ta akcja to przynajmniej szansa na zmiany. Nawet jeśli nie odniesie wielkiego sukcesu, to i tak dobrze jest od czegoś zacząć.

   Dziękuję ci za komplement i cieszę się, że moje książki ci się podobają. Wkładam wiele pracy w Wziętego przez zaskoczenie, więc mam nadzieję, że sprosta twoim wymaganiom :D Wkrótce napisze o tym więcej.

   Pozdrawiam cieplutko

   Usuń
 2. Powinno być więcej takich kampanii i nie tylko. W telewizji więcej powinni dawać seriali, filmów gdzie chociaż są wątki homoseksualne, żeby ludzie wiedzieli, że to nie choroba i gej, lesbijka, biseksualista są normalnymi ludźmi, którzy chcą żyć, pracować, kochać. Niestety nasze społeczeństwo za tysiąc lat może zmądrzeje.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem jak najbardziej za takimi kampaniami, natomiast niesamowicie rozczarował mnie swoją wypowiedzią Lech Wałęsa ( nie był on nigdy moim autorytetem), z wieloma jego poglądami się nie zgadzałamle jeśli jest tak tolerancyjny, to moim zdaniem jako osoba publiczna znana na całym świecie nie powinien publicznie wypowiadać takich twierdzeń i robić mam wstyd na cały świat.
  A z przyjemniejszych spraw to spojrzałam dziś w kalendarz i dotarło do mnie, że święta wielkanocne coraz bliżej i w związku z tym mam pytanie co z opowiadaniem Święta jak z obrazka. Pozdrawiam***

  OdpowiedzUsuń

I co sądzisz?